Zarabianie w domu

Praca zarobkowa jeszcze wielu ludziom kojarzy się z codziennym wychodzeniem rano do pracy, czyli podróżą do zakładu, gdzie przez kilka godzin wykonujemy pewne narzucone przez kierownika czynności i zadania, aby na koniec miesiąca otrzymać wynagrodzenie.
Taki model wykształcił się w naszym społeczeństwie przez lata i niestety dalej jest kształtowany na niższym szczeblu edukacyjnym. Wpajane są schematy myślowe zakładające, że musimy pracować dla kogoś, na etacie wykonując mu określone, wyuczone czynności. 
Ale czy musi tak być?
Oczywiście że nie. Wraz z rozwojem wolnego rynku wielu ludzi zaczęło poszukiwać różnych form zarabiania pieniędzy. Pojawili się naciągacze gwarantujący bardzo duże zarobki, za prawie żadną pracę i to wykonywaną w domu. Któż z nas nie słyszał o składaniu długopisów, czy adresowaniu kopert.
A co się okazywało, zarabiali na naiwności ludzkiej i od tamtej pory praca w domu kojarzona jest z jakimś przekrętami. No bo jak to możliwe, że pracując w domu można zarobić całkiem niezłą sumkę, czasami sporo przekraczającą średnią krajową, skoro w koło słychać o bezrobociu i zwolnieniach? To nie realne, to jakieś nieuczciwe sposoby naciągania ludzi w tzw. butelkę.
Nic bardziej mylnego. Pracując w domu przy pomocy komputera i internetu możliwe jest wykonywanie takich usług, za które inni płacą na prawdę spore pieniądze. Mało tego jak ktoś się zna na czymś i to bardzo dobrze to może w krótkim czasie, przy odpowiednim zaangażowaniu i wykorzystując odpowiednie metody i narzędzia internetowego marketingu zaistnieć w sieci jako expert.
Ale o tym może w następnym artykule.
Po więcej wiedzy praktycznej zapraszam na stronę Oficjalnego bloga AlekPietura.pl i na moje kursy.

1 komentarz:

  1. Bardzo fajne trzeba zajrzeć na ta stronę i zobaczyć co z tego wyniknie!
    Julia.S
    http://milosc-uczucia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń