Jak rozmawiac z dziewczyna

O czym rozmawiac z dziewczyna


Wielu mężczyzn, kiedy już staje twarzą w twarz z kobietą i się przedstawi, nie ma pojęcia, o czym rozmawiac z dziewczyna dalej. Pierwsze zdania mogą być z pamięci, dlatego są do wykonania, kolejne stanowią czasami mur nie do przebicia. Tematów do rozmowy jest wiele. Jednak podstawa to musisz zburzyć mur w Twoich emocjach, żebyś czuł się na luzie. Wyobraź sobie taką sytuację:
Na jakie tematy rozwmawiać z dziewczynami?
Siedzisz w klubie i wpada Ci w oko kobieta, która bardzo Ciebie zaintrygowała. Podchodzisz do niej. Krótka zaczepka. Jesteś zdziwiony bo ona uśmiecha się, przedstawia się i czeka …. teraz, Twoja kolej… W tym momencie na chwile przystańmy.

Wiele razy może tak być, że nie będziesz wiedział, co powiedzieć. Ale jeśli będziesz milczał to na pewno wyda się to bardzo dziwne. Więc lepiej powiedzieć coś w stylu „Wybacz, ale szczerze przyznam, że nie wiem, co mam Ci takiej chwili powiedzieć tak na mnie działasz”. Pomyśl Cóż złego się stanie? Ona odwróci się i odejdzie? Raczej nie, bo dlaczego miałaby tak postąpić. Przecież byłeś miłym normalnym uśmiechniętym mężczyzną. Otrzymasz ciętą ripostę? Za pewne nie. Po co miałaby Cię tak traktować? Nie ma w tym celu. Może poznać kogoś ciekawego, żadna kobieta z tego nie zrezygnuje. Nie dostaniesz również przysłowiowego „liścia” bez powodu. No chyba że za jej pleców wyłoni się jej facet. Ale wtedy to zachowaj zimną krew i pogratuluj mu uroczej partnerki i poradź mu by dobrze pilnował taki skarb. Podsumujmy sytuacje. Stoisz i mówisz, że nie wiesz, o czym rozmawiać z dziewczyną. Co się wówczas dzieje? NIC!!! Najbardziej prawdopodobne jest to, że ona się uśmiechnie i zacznie wypytywać Ciebie. Uświadom sobie, że stresując się bezpodstawnie tylko się blokujesz! Ufff mam nadzieje, że to mamy już z głowy. Teraz przejdźmy do konkretnych pytań i tematów. Ale to już może o czym rozmawiać z dziewczyną to poznasz na jednym z kursów oczywiście darmowych jakie znalazłem w sieci. Lekcje gratis dostaniesz na emaila. Prawda że super i proste.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz