Gry online w przeglądarkach WAR 2

Gry online w przeglądarkach cieszą się coraz większą popularnością wśród internautów. W necie można znaleźć wiele gier, niektóre z nich to już klasyki chociaż idące z duchem czasu jak Travian, w którym zmieniono prawie całkowicie wygląd. Przykłady pokazuję na zdjęciach w dalszej części artykułu. Tematyka takiej gierki jest różna, wcielić możemy się w rolnika, farmera, pirata, kowboja lub w różne nacje narodowościowe by budować i walczyć, albo w walecznego bohatera poszukującego przygód, w budowniczego kosmicznej planety walczącego z innymi planetarnymi bosami. A ostatnio trafiłem na war2.pl w której wcielamy się w
wojskowego dowódcę odpowiedzialnego za miasto w którym musimy stworzyć bazę dla swojego wojska bo przecież może być wojna.
Travian jeszcze teraz na starym serwerze wygląda tak
a po zmianach na polskich serwerach wygląda już tak

Prawda że lepiej?
Ale wracając do tematu znalezionej ostatnio gry, jest to świat w którym jako dowódca otrzymuję zadanie rozbudowania miasta i jego zaplecza, podobnie jak w Travianie, ale nie jako starożytny wojownik ale nowoczesny żołnierz. Gra zaczyna się tak
Po czym miła asystentka poprowadzi nas przez wstęp pokazując jak zacząć grę

Po takim wstępie i wykonani kilku zadań zostajemy sami i zaczyna się gra, na szczęście mamy kilka dni wolego od ataków, no bo oczywiście zawsze znajdą się tacy, co to zaczęli już dawno grę i lepiej się rozbudowali i uzbroili.

Takie gry online w przeglądarkach rozwijają się i ewaluują a twórcy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych wersji i ciekawszych fabuł i reguł gry, ciekawe na co jeszcze można natrafić w internecie.

2 komentarze:

  1. tak, znalazłyby się kolczyki piłki na srebrnych łańcuszkach żmijkach za 12zł:) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Great and very informative post you have shared with us i like this blog post.
    Friv3
    Friv5

    OdpowiedzUsuń