Szybka nauka angielskiego

Znajomość języka angielskiego jest obecnie nieodzowna. Nauka tego języka w szkołach pozostawia dużo do życzenia. Uczestnictwo w kursach jest kosztowne i czasochłonne, a co jeśli musimy szybko przyswoić sobie ten język? Nie ma takich możliwości bez własnego zaangażowania, ale przecież można wykorzystać naukowe podejścia pomagające szybko nauczyć się tego języka. Proponuję zapoznać się z rozwiązaniem, które pozwala nauczyć się j.angielskiego i w łatwy sposób nauczyć się kilkuset słów w czasie krótszym niż 60 min.
Poradnik szybkiej nauki j. angielskiego jest pozycją po jaką sięgnąć powinny osoby, które chcą w łatwy i szybki sposób nauczyć się wielu angielskich słów.
"600 słów w 60 minut" Anny Piaseckiej to pomocny ebook PDF, dzięki któremu poznasz sposób szybkiej nauki angielskiego słownictwa bez gramatyki, która tak naprawdę nie jest konieczna do komunikowania się jak słownictwo.


2 komentarze:

  1. Ah, kocham język angielski <3

    Zapraszam do siebie : http://made-in-marta.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Język angielski to dla mnie nie tylko język obcy - to moja pasja i miłość, która zajmuje znaczące miejsce w moim życiu od wielu lat. Zapraszam na http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 Jeśli chcesz nauczyć się tego wspaniałego języka angielskiego w sposób inny niż w niejednej szkole językowej... jeśli chcesz płynnie mówić po angielsku i poznać go w sposób atrakcyjny, nowatorski i ciekawy - zapraszam na szybka nauka języka angielskiego.

    OdpowiedzUsuń